Termoizolacja domu

Ekologiczna powłoka, która rewolucjonizuje termoizolację

Najwyższa pora odesłać do lamusa przestarzałe materiały izolacyjne jak polistyren czy wełna mineralna. Oto mamy do dyspozycji tworzywo przyszłości, które sprawdziło się w najbardziej wymagających warunkach przemysłowych. PSC, czyli Power Smart Coat, to unikalny materiał izolacyjny, który wykorzystuje nanotechnologię na bazie mikrosfer. Jego aplikacja polega na „pomalowaniu” powierzchni warstwą o grubości 1,5-3 milimetrów, co zupełnie wystarcza do drastycznego zminimalizowania strat cieplnych. PSC chroni również przed wysoką temperaturą, wodą, korozją i pleśnią.

Co to PSC?

Pojedyncza mikrosfera kwarcowa działa niczym lustro - odbijając promienie słoneczne. Powierzchnia PSC złożona z mikrosfer jest w stanie zastąpić tradycyjne materiały izolacyjne.

Co to PSC?

Dlaczego warto ocieplić ściany PSC?

PSC (Power Smart Coat) określa się tworzywem przyszłości. Powłoka posiada wyjątkowe właściwości ochronne, a jej grubość to zaledwie 1,5-3 mm. Ocieplenie ścian zewnętrznych PSC minimalizuje straty ciepła, zapewniając ścianom hydroizolacyjność.

 

Właściwości

Powłoka PSC ma doskonałe właściwości termoizolacyjne i wysoką odporność na promienie UV. Oznacza to, że w trakcie zimnych miesięcy ochroni Twój dom przed utratą ciepła, a gdy na zewnątrz z nieba będzie lał się żar, zachowanie komfortowej temperatury wewnątrz będzie dużo łatwiejsze.

Bezpieczeństwo

Izolacja PSC jest odporna na czynniki takie jak ogień, pleśń czy chemikalia. Ty i Twoja rodzina możecie spać spokojnie.

Energia i oszczędność

Dzięki idealnym własnościom termiczno-izolacyjnym „lokalnej próżni” oszczędzasz energię potrzebną do ogrzania oraz schłodzenia wnętrza budynku, co przekłada się pozytywnie nie tylko na domowy budżet, ale również środowisko. Ponadto, materiał PSC jest w pełni ekologiczny.

 

Wygoda

Inwestycja w izolację domu materiałem PSC nie wiąże się z długotrwałymi niedogodnościami związanymi z pracami remontowymi. Aplikacja jest prosta, szybka i skuteczna. Powłoka izolacyjna odznacza się również trwałością, a ewentualne ubytki można uzupełnić w każdej chwili.

Wygląd

Optymalna grubość powłoki to tylko 2 mm, dzięki czemu nie ingeruje ona mocno w wygląd elewacji domu. Równocześnie oszczędzasz miejsce, a pełna paleta kolorów pozwoli Ci na jeszcze pełniejszą satysfakcję.

Wybierasz najlepsze rozwiązania

Parametry izolacji PSC takie jak TSR pozwalający na odbicie o wartości 91% oraz współczynnik przenikania ciepła lambda na poziomie 0,09 W/mK pozwalają nam rekomendować ją jako najlepsze rozwiązanie na rynku.

 

Dbasz o środowisko

Materiał PSC jest w pełni ekologiczny, a jego zastosowanie pozwala redukować emisję CO2 oraz oszczędzać energię. To prawdziwie zielona izolacja!

ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

  • Program dla osób fizycznych
  • Ulga polegające na odliczeniu od podstawy obliczenia podatku wydatków poniesionych na przeprowadzenie prac termomodernizacyjnych budynku
  • Kwota odliczenia może wynieść maksymalnie 53 000 zł
Pomagamy uzyskać dofinansowanie Skontaktuj się z nami

Chcesz obniżyć koszty?

Przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania na rynku. Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.